Въздушен филтър J1322061
Въздушен филтър J1322061
В НАЛИЧНОСТ
Въздушен филтър J1322061
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.89кг
  • Оригинален номер: J1322061
Купи
Височина 145.0 mm
Външен диаметър 220.0 mm
Вътрешен диаметър 108.0 mm