Въздушен филтър J1321034
Въздушен филтър J1321034
В НАЛИЧНОСТ
Въздушен филтър J1321034
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.48кг
  • Оригинален номер: J1321034
Купи
Височина 234.0 mm
Външен диаметър 132.0 mm
Вътрешен диаметър 71.0 mm