Въздушен филтър J1322112
Въздушен филтър J1322112
Въздушен филтър J1322112
В НАЛИЧНОСТ
Въздушен филтър J1322112
Въздушен филтър J1322112
Въздушен филтър J1322112
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.36кг
  • Оригинален номер: J1322112
Купи
Дължина 243.0 mm
Дължина 2 229.0 mm
Широчина 207.0 mm
Ширина 2 221.0 mm
Височина 56.5 mm