Въздушен филтър J1324077
Начало
home
Въздушен филтър
Въздушен филтър J1324077
В НАЛИЧНОСТ
Въздушен филтър J1324077
(21.98лв.)
Срок за доставка:
В наличност
Производител:
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Описание:
Въздушен филтър J1324077
Тегло:
0.30кг
Оригинален номер:
J1324077
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Количество
Купи
Етикети:
J1324077
въздушен филтър
Описание
Отзиви
Дължина 240.0 mm
Широчина 159.0 mm
Височина 48.0 mm