Маслен филтър J1312020
Маслен филтър J1312020
В НАЛИЧНОСТ
Маслен филтър J1312020
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Оригинален номер: J1312020
Купи
Височина 82.0 mm
Външен диаметър 70.0 mm
Вътрешен диаметър 28.0 mm
Вътрешен диаметър 2 12.0 mm