Въздушен филтър J1322096
Въздушен филтър J1322096
Въздушен филтър J1322096
В НАЛИЧНОСТ
Въздушен филтър J1322096
Въздушен филтър J1322096
Въздушен филтър J1322096
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.31кг
  • Оригинален номер: J1322096
Купи
Дължина 242.0 mm
Дължина 2 209.0 mm
Широчина 205.0 mm
Ширина 2 234.0 mm
Височина 79.0 mm