Въздушен филтър J1324045
Въздушен филтър J1324045
Въздушен филтър J1324045
В НАЛИЧНОСТ
Въздушен филтър J1324045
Въздушен филтър J1324045
Въздушен филтър J1324045
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.43кг
  • Оригинален номер: J1324045
Купи
Дължина 324.0 mm
Дължина 2 184.0 mm
Широчина 173.0 mm
Ширина 2 214.0 mm
Височина 39.0 mm