Въздушен филтър J1324077
Въздушен филтър J1324077
Въздушен филтър J1324077
В НАЛИЧНОСТ
Въздушен филтър J1324077
Въздушен филтър J1324077
Въздушен филтър J1324077
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.30кг
  • Оригинален номер: J1324077
Купи
Дължина 240.0 mm
Широчина 159.0 mm
Височина 48.0 mm