Въздушен филтър J1328060
Въздушен филтър J1328060
В НАЛИЧНОСТ
Въздушен филтър J1328060
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.36кг
  • Оригинален номер: J1328060
Купи
Дължина 337.0 mm
Дължина 2 180.0 mm
Широчина 155.0 mm/ 230.0 mm
Ширина 2 230.0 mm
Височина 28.0 mm
Височина 2 23.0 mm