Маслен филтър J1317005
Маслен филтър J1317005
В НАЛИЧНОСТ
Маслен филтър J1317005
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.30кг
  • Оригинален номер: J1317005
Купи
Височина 70.0 mm
Външен диаметър 80.0 mm
Размер на резбата M20 mm
Стъпка на резбата 1.5 mm