Маслен филтър J1319006
Маслен филтър J1319006
В НАЛИЧНОСТ
Маслен филтър J1319006
  • Срок за доставка: В наличност
  • Производител: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Тегло: 0.44кг
  • Оригинален номер: J1319006
Купи
Височина 102.0 mm
Външен диаметър 90.0 mm
Размер на резбата M20 mm
Стъпка на резбата 1.5 mm